تمامی مطالب مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.درصورت مغایرت از گزارش پست استفاده کنید.

جستجو

بجنگ.فقط همین

  هدفت چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

  چرا دنبال چیزی که آرزوشو داری نمیری؟؟؟؟؟؟ چرا به خودت اهمیت نمیدی؟؟؟؟ مگه آدم چن بار قراره زندگی کنه؟؟ نمیخای به آرزوت برسی؟؟؟؟؟؟؟

  روزات داره یکی یکی از جلوت رد میشه و تو فقط نشستی و نگاه میکنی غافل از اینکه همین روزاس که آیندتو میسازه. "از فردا تلاش میکنم" ای وجود نداره.همه ی انرژی و تلاشتو برا امروزت بذار و ببین چقد از تلاش خودت انرژی و انگیزه میگیری.دنیا مال باهوشا نیست.مال میلیاردرا و کسایی که تقلب میکنن نیست. دنیا مال کسیه که برا آرزویی که بخاطرش زندگی میکنه میجنگه و آرزوشو میکنه واقعیت.

  بسهههه چقد تنبلی میکنی؟؟؟ به هیچ جا نمیرسی. پاشو از الان از امروز از همین ساعت.دستتو بذار روی پای خودت و بگو یاااعلی و بلند شو. ببین چقد دنیا برات جذابتر میشه. خودتو بذار جای یه قطره آب الان که یه جا ساکنی و کاری نمیکنی از خودت راضی تری یا وقتی که وصل شی به رودخونه و انقد با سرعت حرکت کنی که هییییییچ سنگی حتی نتونه سرعتتو کم کنه؟؟؟؟ آخرش به کجا میرسی؟؟؟؟ سکونت و آرامش مال زندگی و آدمای موفق نیست.باید پاشی و بجنگی برای چیزی که بهش اعتقاد داری میتونی به دستش بیاری...هیچکس تره هم خرد نمیییییییکنه برا چیزی که تو فکر میکنی میتونی باشی. چاره چیه؟؟؟؟؟ پاشی و انقد با انرژی پیش بری زحمت بکشی عرق بریزی درد تنهایی و سختی رو بچشی تا رشد کنی و چیزی بشی که میخای. اونوقته که احترام دنیا سمتت سرازیر میشه. همون کسایی که ارزشی برات قائل نبودن به احترامت از جا بلند میشن و دهنشون از تعجب باز میمونه که چطور این کارو کردی.

  چیزایی که میگم داستان نیس...تجربس...چیزی که گفتم جای دوری اتفاق نیفتاده.مصداقش منم....بله خودم.......کسی که هیچکس باور نداشت بتونم انقد تلاش کنم که رتبه ی زیر 1000 بیارم. هیچی نگفت زحمت کشید تنها تو خونه موند و به برنامهاش رسید تا بشه کسی که الان بهش میگن آقای دکتر.

  همه میتونن....فقط شرطش اینه که بجنگی حتی اگه بقیه بخاطر این آرزوی بزرگت میخندن بهت


  این مطلب تا کنون 57 بار بازدید شده است.
  ارسال شده در تاریخ چهار شنبه 24 تير 1394 [ گزارش پست ]
  منبع
  برچسب ها : چیزی ,خودت ,الان ,انقد ,بذار ,همین ,
  بجنگ.فقط همین

تبلیغات


 • Ads1

پربازدیدترین مطالب

آمار امروز یکشنبه 2 مهر 1396

تبلیغات

پارس ایرانیک جهت سفارش تبلیغات با ایمیل زیر در ارتباط باشید
mohsen_msl@yahoo.com

آخرین کلمات جستجو شده

تگ های برتر